Shkodër

Athine Shkoder Bileta autobusi nga Athina për në Shkodër

Athine Shkoder Bileta autobusi nga Athina për në Shkodër. Udhëtoni nga Athina për në Shkodër me autobusë modern dhe të rehatshëm

Pak fjalë rreth Shkodër

Shkodra është qytet dhe bashki në Shqipërinë Veriperëndimore e qendra e rrethit dhe qarkut me të njëjtin emër, dhe popullsia e saj përbëhet nga 114.219 banorë

Oraret e TOP-LINES Athinë Shkodër

Çdo ditë firma TOP LINES kryen 2 udhëtime Athine  Shkoder në këto orare:

 • Orari i mëngjesit që niset në orën 8.30
 • Orari i mbasdites që niset në orën 19.30

Linja e Shkodrës mbulon dhe qytetet e Laçit, Lezhës dhe Fush Krujës

Zakonisht gjatë sezonit të verës si dhe gjatë festave të Krishtlindjeve dhe Pashkëve, ka orare dhe linja shtesë nga Athina për në Shkodër.

Distanca Athine Shkoder është 820km dhe kohëzgjatka e rrugës , duke përfshirë ndalesat për çlodhje dhe kontrollet doganore, është përafërsisht 14 orë

Çmimet e biletës

Çmimet e biletës e firmës TOP LINES nga Athina për në Shkodër janë :

 • Biletë vetëm vajtje: 40€
 • Biletë vajtje ardhje : 70€
 • Biletë për fëmijët vetëm vajtje (4-12 vjeç) : 20€
 • Biletë për fëmijët vajtje ardhje  (4-12 vjeç) : 40€
 • Për fëmijë 0-4 vjeç pa sedilje : FALAS

Zyrat e TOP LINES në Shkodër, Laç , Lezhë dhe Fushë Krujë

Shkodër
Tel: +355 672323227, +355 697426744, +355 22250141

Lezhë
Tel: +355 692063724 , +355 693126684, +355 685079412

Laç
Tel: +355 68 323 9636 , +355 683239636

Fushë Krujë

Tel:  +355 697255822 , +355 682964051

Për të rezervuar bileta online nga Athina për në Shkodër plotësoni formën e mëposhtëme

  Emri

  Mbiemri

  Telefoni

  Sa veta udhëtoni 

  Sa fëmijë 

  Mënyra e udhëtimit
  Vetëm vajtjeVajtje ardhje 

  Orari
  8.30 Mëngjes18.00 Mbasdite19.00 Berati Express19.30 Darkë

  Nisja

  Mbërritja 

  Data e nisjes

  Pranoj kushtet e politikës së privatësisë. Për të lexuar politikën e privatësisë klikoni këtu www.top-lines.gr/politika-e-provatesise
  Pranoj kushtet e politikës së provatësisë

  Të dhënat e mia të përdoren për qëllime reklame dhe marketingu
  PranojNuk pranoj

  Për të parë destinacionet e tjera të firmës sonë jeni të lutur të klikoni këtu https://www.top-lines.gr/sq/destinacionet/

  Pët të vizituar faqen e internetit Top Lines Albania jeni të lutur të klikoni këtu https://top-lines.al/